menusearch
en.armanpolymer.ir

brand

(0)
(0)
brand

تجهیزات پزشکی یکی از سریع ترین حوزه های در حال رشد در علوم زندگی است. این صنعت وسیع به ساخت و پیشرفت انواع دستگاه ها از تشخیصی و دستگاه های تصویربرداری پزشکی تا ابزارهای جراحی و ارتوپدی می پردازد. با پیشرفت بالای تکنولوژیکی در سال های اخیر، زیر مجموعه های شرکت های بزرگ از جمله زیرمجموعه های فن آوری های درمانی و بهداشتی، جایی که دستگاه های پزشکی با تکنولوژی ها و نرم افزار نوآورانه روبرو هستند، رشد بسیار سریع ای داشته اند.

 

1- مدترونیک (Medtronic)

 

شرکت مدترونیک (Medtronic) در صدر لیست پردرآمدترین شرکت های تجهیزات پزشکی تا سال 2018 در جهان است. این شرکت در سال 2017 درآمد قابل توجه ای نزدیک به 30 میلیارد دلار داشته است. درآمد مدترونیک در مقایسه با آمارهای سال 2016، سه درصد افزایش داشته و گزارش داده که این افزایش ناشی از رشد متعادل و متنوع در همه گروه ها و مناطق است. البته بخشی از این افزایش درآمد ناشی از تثبیت خرید کمپانی کاویدین (Covidien) میباشد.

 

2- شرکت فرسنیوس (Fresenius)

شرکت مراقبت های پزشکی فرسنیوس (Fresenius)، گزارش داده که در پایان سال 2017، درآمد سالانه اش به مقدار نه درصد افزایش یافته است. شرکت فرسنیوس، 20.7 میلیارد دلار در سال 2017 درآمد داشته است. این شرکت همچنین در بخش های کلیدی خود شامل: بخش خدمات دیالیز (بیش از 5 درصد)، بخش محصولات مراقبت بهداشتی (بیش از 7 درصد) و بخش هماهنگی (بیش از 36 درصد) و بازارهای کلیدی و عمده خود : آمریکای شمالی (بیش از 9 درصد)، اروپا، خاورمیانه و آفریقا (بیش از 6 درصد)، آمریکای لاتین (بیش از 15 درصد) و آسیا و اقیانوسیه (بیش از 13 درصد) رشد داشته است.

افزایش و رشد درآمد شرکت فرسنیوس به دلیل فروش بالای دیالیزرها، ماشین آلات و محصولات دیالیز صفاقی میباشد. البته بخشی از این افزایش درآمد ناشی از مالکیت بیمارستان های کورا (Cura Day Hospitals) در آوریل 2017 است.

 Ciba یک شرکت پیشرو جهانی است که به تولید اثرات با ارزش بالا برای محصولات مشتریان خود اختصاص دارد. ما جلوه هایی ایجاد می کنیم که کیفیت زندگی را بهبود می بخشد - اضافه کردن کارایی ، محافظت ، رنگ و استحکام پلاستیک ، کاغذ ، اتومبیل ، ساختمانها ، محصولات مراقبت از منزل و موارد دیگر و موارد دیگر. Ciba در بیش از 120 کشور جهان افکار جدید و خلاقانه ای را به روند و محصولات مشتریان ارائه می دهد
 Degussa یک داستان موفقیت آمیز پدیده است. شش سال پیش ، این فقط یک نام با گذشته تاریخی بود. امروز این کشور یکی از بزرگترین فروشندگان مستقل طلا در جهان است. مدیر عامل شرکت Wolfgang Wrzesniok-Roßbach توضیح داد که چگونه تجارت ایجاد شده است - و برنامه های خود را برای آینده ترسیم می کند.
 از پروبیوتیک ها گرفته تا تجهیزات محافظتی ، گرفته تا انتقال آب تمیز و فعال کردن الکترونیک باهوش تر و سریع ، ما از علم و نوآوری استفاده می کنیم تا بسیاری از مواردی که شما هر روز استفاده می کنید را ایجاد کنیم. در DuPont ، ما در حال تلاش هستیم تا جهان را به مکانی امن تر ، سالم تر و بهتر برای زندگی تبدیل کنیم.
 Clariant به عنوان یکی از شرکتهای برتر شیمیایی برجسته جهان ، در ایجاد ارزش با راه حلهای نوآورانه و پایدار برای مشتریان بسیاری از صنایع سهیم است. نمونه کارها ما به گونه ای طراحی شده است که نیازهای خاص و با حداکثر دقت ممکن داشته باشد. در عین حال ، تحقیقات و توسعه ما روی پرداختن به روندهای اصلی زمان ما متمرکز است. اینها شامل بهره وری انرژی ، مواد اولیه تجدید پذیر ، تحرک بدون انتشار و حفظ منابع محدود می باشد. واحدهای تجاری ما در چهار حوزه تجاری تشکیل شده اند: مواد شیمیایی مراقبت ، منابع طبیعی ، کاتالیز و پلاستیک و پوشش.
 Akzo Nobel NV ، با عنوان AkzoNobel ، یک شرکت چند ملیتی هلندی است که رنگ ها و روکش های عملکردی را برای صنعت و مصرف کنندگان در سراسر جهان ایجاد می کند. این شرکت با داشتن دفتر مرکزی در آمستردام در بیش از 80 کشور جهان فعالیت دارد و تقریباً 46،000 نفر در آن اشتغال دارد. فروش در سال 2016 14.2 میلیارد یورو بوده است. [2] پس از دستیابی به ICI ، این شرکت در 2 ژانویه 2008 دوباره ساخت و ساز شد ، و خود را در 25 آوریل همان سال دوباره تغییر داد.